0

Chuť leta po celý rok

Je možné vdýchnuť jedlu aj počas sychravých jesenných dní trochu slnka a letných chutí? Jednoznačne áno! Stačí, ak si pripravíte niektorý z receptov Kuchyne Lidla. My sme pre vás vybrali tri, ktoré vám aj počas škaredých upršaných dní prinesú na tanier slnečnú pohodu. Pripravte si ľahký šalát s kuracím mäskom, grilovaným ananásom a medovo-horčicovým dresingom alebo vyskúšajte recept na grilované špízy s lososom a limetkami, ktoré vás svojou chuťou prenesú do ďalekých tropických krajín. Alebo zvoľte teplý dezert v podobe ovocného špízu z jabĺk, ananásu, manga a banánu. Nečakajte celý rok, kým príde leto – pripravte si leto na tanieri už dnes!

Šalát s grilovaným ananásom a kuracím mäsom

Šalát s grilovaným ananásom a kuracím mäsom

Ovocné špízy s vlašskými orechmi

Ovocné špízy s vlašskými orechmi

Grilované mexické špízy z lososa

Grilované mexické špízy z lososa

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info