4

Francúzske sladkosti

Sú malé, okrúhle a často hýria pestrými farbami. Sú zložené z dvoch polovičiek, ktoré spája lahodný krém. O čom je reč? No predsa o makarónkach! Makarónky sú svetoznáme sladkosti pochádzajúce z Francúzska. Tieto sladké mini koláčiky nie sú vôbec náročné na ingrediencie, napriek tomu je ich príprava postrachom nejedného začínajúceho cukrára. Ak sa chcete ponoriť do tajov makaróniek, pomôžte si osvedčeným receptom Adriany Polákovej a zistíte, že ich príprava nie je vôbec zložitá! Bon appétit!

Makarónky

Makarónky

 • H
  Hosť
  11. november 2015, 14:38

  sú to makronky

  Odpovedať
 • kuchynalidla.sk
  02. október 2014, 15:24

  Dobrý deň, Jana. Keďže aj vo Francúzsku im hovoria Macarons, nevidíme dôvod na stratu "áčka" :) S pozdravom, tím Kuchynalidla.sk.

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  02. október 2014, 11:30

  :-)))

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  02. október 2014, 11:30

  Niesú to náhodou MAKRÓNKY???????skade ste nabrali makarónky?

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info