1

Jahodovo-čokoládové pokušenie

Kto by nemiloval kombináciu sladučkej čokolády a jahôd? To si povedala aj naša skvelá cukrárka Veronika Bušová a pripravila pre vás bezlepkovú čokoládovú tortu s jahodami. Skladá sa zo šťavnatého bezlepkového brownies, čerstvých jahôd a krému z mascarpone a tvarohu. Pri jej zdobení môžete popustiť uzdu svojej fantázií a dozdobiť ju podľa vašej ľubovôle čerstvými jahodami, čokoládkami alebo čokoládovými tyčinkami.

Čokoládová torta s tvarohovým krémom a jahodami

Čokoládová torta s tvarohovým krémom a jahodami

  • Dana Trinksova
    17. apríl 2017, 22:40

    Prosim Vas, je nevyhnutne tocit pecenie so slecnou, ktora nie je zdravotne v poriadku, co este viac zvyraznuje jej recovu vadu ? Prepacte, ale vymena moderatorky bol z vasej strany velmi zly tah a toho nazoru nie som sama.

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info