0

Jednoduché a chutné jedlá z kreviet

Krevety patria k najznámejším kôrovcom. Ich príprava je nenáročná a rýchla. Môžete z nich vyčarovať množstvo jedál. Nezáleží na tom, či pripravujete slávnostnú večeru, alebo grilovačku pre známych. Vyskúšajte naše recepty na chutné jedlá z kreviet! Napríklad špízy na 2 spôsoby - podávané so skvelým šalátom alebo v pikantnej medovej marináde. Krevety sa ideálne hodia aj k cestovinám, pripravte gnocchi v krémovej omáčke s krevetami a hráškom. Dobrú chuť!

Krevetové špízy s avokádovo-grapefruitovým šalátom

Krevetové špízy s avokádovo-grapefruitovým šalátom

Krevetové špízy v pikantnej medovej marináde

Krevetové špízy v pikantnej medovej marináde

Gnocchi s krevetami a krémovou omáčkou

Gnocchi s krevetami a krémovou omáčkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info