0

Krémeš po nemecky

Keď sa povie zákusok, mnohí z nás si predstavia najsladší a najvyšší francúzsky krémeš, na ktorý sme poslušne čakali v cukrárni. Na krémeše existuje nespočetne veľa receptov. Ich variácie obľubujú aj v Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku či v Rakúsku. Teraz nemusíte čakať na sladké zázraky, jeden si môžete pripraviť priamo vo svojej kuchyni. A nie hocijaký! Ale rovno poschodový, pretože sladkého nikdy nie je dosť. Žiadny strach, podľa Veronikiných inštrukcií ho hravo zvládne každá gazdinka. Maškrtné jazýčky vám budú pri kávičke ďakovať a vyhlásia vás za famóznu cukrárku. Už len vydať sa na sladkú cestu.

Cremeschnitt - pudingová torta z lístkového cesta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info