0

Mak, slivky, tvaroh, laska

Aj Veronika tento týždeň stavila na klasickú a veľmi obľúbenú kombináciu chutí – mak, slivky a tvaroh. Pripravila pre vás dezert, ktorý určite zaradíte do svojej zbierky obľúbených receptov! Základom koláčika je jednoduché linecké cesto, do ktorého Veronika pridala celý mak, aby bolo viac chrumkavé. A plnky sú hneď dve. Prvá - zo sušených sliviek je prekrytá druhou – tvarohovou plnkou s makom, tentoraz mletým, a bielou čokoládou. Pozrite sa, ako takýto dezert pripraviť!

Makový koláč so slivkami a tvarohom

Makový koláč so slivkami a tvarohom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info