0

Ľahký dezert

Lahodné dezerty nemusia byť vôbec kalorické. Môžete sa o tom presvedčiť aj v najnovšom recepte Adriany Polákovej – Fit pohár. Prekvapí vás sviežou chuťou a jednoduchou prípravou – veď komu by sa chcelo po sviatkoch pripravovať komplikované dezerty...

Maliny, celozrnné sušienky a biely jogurt s medom je kombinácia, ktorej neodolá žiaden sladký jazýček a isto si ho obľúbia aj deti! Navyše neuškodí ani vašej línii, ktorá cez sviatky dostane určite zabrať.

Fit pohár

Fit pohár

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info