0

Ľahký obed

Keď sú vonku tropické teploty, nemáme chuť na ťažké jedlá, mäsové guláše či sýte polievky. A práve vtedy prichádzajú na rad ľahké, letné jedlá. Kuchyňa Lidla vám tento týždeň ponúka tri skvelé inšpirácie! Ak ste milovníkom rýb, určite si zamilujete recept na lososa v alobalovom balíčku s cuketou a cherry paradajkami. Do Stredomoria sa prenesiete, ak si pripravíte šalát z grilovaného baklažánu, balkánskeho syra a čerstvých byliniek. Tipy na ľahký obed zakončí recept na cestoviny s domácim pestom z mladého špenátu s vlašskými orechmi a syrom Grana Padano. Ktorý ľahký obedík by vám chutil najviac?

Farebná ryba v strieborných balíčkoch

Farebná ryba v strieborných balíčkoch

Grilovaný šalát s baklažánom a paradajkami

Grilovaný šalát s baklažánom a paradajkami

Cestoviny so špenátovým pestom

Cestoviny so špenátovým pestom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info