1

Lahodný dezert plný protikladov

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú. Inak tomu nie je ani v prípade receptu, ktorý pre vás s láskou pripravila naša cukrárka Adriana Poláková. Napiekla totiž lahodné pusinky, pridala zmrzlinu a na záver celé preliala horúcou malinovou omáčkou. Sladké pusinky sa tak dopĺňajú s kyslastou chuťou malín, a naopak zmrzlina celý dezert odľahčí a osvieži vás aj v tých najhorúcejších letných dňoch. Kedy pripravíte túto skvelú dobrotu vašim najbližším?

Pusinky so zmrzlinou a horúcimi malinami

Pusinky so zmrzlinou a horúcimi malinami

  • H
    Hosť
    06. august 2014, 11:27

    pekný dezert aj kuchárka

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info