0

Marcelove tipy na Valentína

Láska prechádza cez žalúdok.... Preto pre všetkých zaľúbených pripravil náš šéfkuchár Marcel Ihnačák skvelé tipy na valentínsku večeru. Ako predjedlo - krémový kozí syr v orechovom kabátiku so sviežim poľníčkom, malinami a omáčkou z bamsamica. Ako hlavný chod odporúča Marcel lahodné gnocchi s krevetami, hráškom a čerstvou bazalkou. Ak vám ešte ostane miesto na sladký dezert, urobte si jeho semifreddo, alebo vyskúšajte niektorý z našich Lidl tipov na neodolateľný valentínsky dezert.

Kozí syr s pečenými orechami, malinami a balsamicom

Kozí syr s pečenými orechami, malinami a balsamicom

Gnocchi s krevetami a krémovou omáčkou

Gnocchi s krevetami a krémovou omáčkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info