0

Marhuľobranie

Poznáte pľundrové cesto? Toto kysnuté cesto prekladané s maslom je jedným z tých klasických „babičkovských” receptov. Čo sa týka prípravy, je síce troška náročnejšie na čas, ale výsledok po upečení je fantastický. Hotové koláče sú krehké, nadýchané a jemne lístkujú. Veronika z pľundrového cesta pripravila jej obľúbený koláč. Jemné chrumkavé pečivo doplnila mandľovým krém a šťavnatými marhuľami. Má zaujímavý tvar, ktorý vyzerá efektne, no pripravuje sa veľmi jednoducho. Keď sa do neho pri káve zahryznete, budete sa cítiť ako vo francúzskej kaviarni.

Marhuľové vrtuľky z pľundrového cesta

Marhuľové vrtuľky z pľundrového cesta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info