0

Menu plné tepla

Sú jedlá, ktoré upokojujú, rozveseľujú a rozohrievajú srdcia. Jedlá na jesenné večery plné melanchólie a dlhé zimne dni. Niektoré jedlá, akými sú napríklad škoricové tortičky s jablkami zlepšia náladu, iné, ako je horúca zapekaná cukina s mäsovou plnkou, zohrievajú telo a sú aj také, ako napríklad polievka so sušenými paradajkami, ktorá poteší a v myšlienkach vás prenesie do slnečného Talianska. Ale máme aj veľa ďalších nápadov na lahodné jedlá pre telo i dušu…

Polievka so sušenými paradajkami a mascarpone

Polievka so sušenými paradajkami a mascarpone

Plnená cuketa

Plnená cuketa

Tortičky s jablkami

Tortičky s jablkami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info