0

Nanuky do ruky

Zmrzlinová sezóna je v plnom prúde a neodmysliteľne k nej patria aj obľúbené nanuky. V mraziacich boxoch v obchodoch ich nájdeme od výmyslu sveta. Čo keby ste si ich však skúsili vyrobiť doma? Formičky kúpite za pár eur a pri príprave sa s nimi na chvíľu zabavíte nielen vy, ale aj vaše deti. Počas horúcich dní vás domáci nanuk parádne ochladí a dokonale nahradí sladký dezert. Pri výrobe nanukov pokojne popustite uzdu fantázii. Môžete použiť všetko od ovocia po rastlinné mlieka. Navyše, výhodou domácej výroby je aj to, že ich máte vždy poruke v mrazničke. Od radosti neviete, ktorým začať? Veronika má pre vás skvelý tip na ľadové umelecké dielo z tvarohu a limetky. Tak smelo do toho!

Domáci tvarohový nanuk s limetkou a zeleným čajom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať