0

Nepečená dobrota

Keď je v lete vonku teplo, tak určite nemáte ani najmenšiu chuť zapínať rúru. Ale ako si teda pochutíte na sladkých dobrotách? Adriana Poláková pozná jednoduchý spôsob! Pripravte si vynikajúci nepečený ovocný cheesecake. Základ tvoria kešu oriešky a maslové sušienky, v lahodnom kréme s mascarpone je primiešané čerstvé ovocie a celý dezert je čerstvým ovocím aj dozdobený. Tento studený ovocný koláčik poteší počas letných horúčav všetky maškrtné jazýčky!

Nepečený ovocný cheesecake

Nepečený ovocný cheesecake

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info