0

Nielen v kornútiku

K lete neodmysliteľne patrí zmrzlina. Môžete ju však konzumovať aj v inej - atraktívnejšej forme než len v kornútiku alebo na paličke. V Lidl Cukrárni nájdete zaujímavé tipy! Obľubujte veterníky? A čo tak zmrzlinové veterníky? Pripravené sú z jemného odpaľovaného cesta, naplnené zmrzlinou, poliate čokoládovou polevou a dozdobené ovocím. Ďalej vám navrhujeme vyskúšať Adrianin recept na snehové pusinky so zmrzlinou a horúcimi malinami. Milovníkom kávy v týchto horúčavách dobre padne aj káva so zmrzlinou a šľahačkou. Vynikajúci čokoládový krém, šálka vašej obľúbenej kávy, vanilková zmrzlina a lahodná šľahačka – určite si pochutnáte!

Zmrzlinové veterníky

Zmrzlinové veterníky

Pusinky so zmrzlinou a horúcimi malinami

Pusinky so zmrzlinou a horúcimi malinami

Káva so zmrzlinou a šľahačkou

Káva so zmrzlinou a šľahačkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info