0

Ovocný raj!

Jar je obdobím, kedy čoraz viac vyhľadávame sviežu chuť ovocia. Je to ideálny čas na to, aby sme si doplnili svoj jedálny lístok práve o chutné a ľahké ovocné recepty. Vyskúšali ste už grilované špízy z ovocia? Ak nie, teraz je ten správny čas! Kúsky banánu, jablka, jahôd, manga či ananásu na špajdli pokvapkané medom, šťavou z citróna a posýpkou z mletých vlašských orechov môžete zvoliť ako alternatívu k tradičným pečeným dezertom. Náš druhý ovocný návrh je netradičná exotická salsa z kivi, manga, nadrobno nasekanej červenej cibuľky a pálivých papričiek. Táto zaujímavá príloha ku grilovaným rybám alebo mäsu určite pozitívne prekvapí vaše chuťové bunky! Treťou možnosťou je pripraviť luxusne vyzerajúci a pritom veľmi jednoduchý pohár s lesným ovocím. Mascarpone, med, smotana, pomarančová šťava a škorica vytvoria lahodný základ, ktorý sa vynikajúco dopĺňa s ovocím. Ak pripravíte tento dezert do sklenených pohárov na stopke, úspech máte zaručený!

Ovocné špízy s vlašskými orechmi

Ovocné špízy s vlašskými orechmi

Salsa z kivi a manga

Salsa z kivi a manga

Mascarpone s lesným ovocím

Mascarpone s lesným ovocím

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info