0

Pestrejší jedálniček

Aj vy si častokrát sľubujete, že „od pondelka” sa budete zdravšie stravovať? Začnite už dnes! Napríklad s vynikajúcimi šalátmi z Kuchyne Lidla. Na prípravu stredomorského šalátu s balkánskym syrom a olivami budete potrebovať len zopár minút. Môžete ho podávať s kúskami dozlatista opečeného multicereálneho chleba. Lahodný šalát si môžete pripravte napríklad aj zo špargle. Špargľa obsahuje veľa vitamínov, kyseliny listovej, železa, draslíka, stopových prvkov, vlákniny a má málo kalórií. Do tretice vám navrhujeme šalát s malinami a citrónovým vinaigrettom. Čo je to vinaigrette? Je to svetoznámy octový dresing, ktorý pochádza z Francúzska. Vynikajúco sa hodí do šalátov z čerstvej zeleniny. Marcel Ihnačák vám vysvetlí, z čoho sa vinaigrett skladá a aké bylinky použiť.

Špargľový šalát

Špargľový šalát

Stredomorský šalát so syrom a olivami

Stredomorský šalát so syrom a olivami

Šalát s malinami a citrónovým vinaigrettom

Šalát s malinami a citrónovým vinaigrettom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info