0

Rýchly jablkový koláč

Ak chcete svojich hostí očariť dezertom, ktorý nielen skvelo chutí, ale aj úžasne vyzerá, jablková ruža je pre vás to pravé. Jeseň pomaly začína, je čas zberania jabĺk, takže tento koláčik je veľmi aktuálny. Dezert v tvare kvetu ruže je chutný, rýchly a taký jednoduchý, že ho zvládne každý. Napriek tomu vyzerá úžasne! Budete potrebovať iba čerstvé jabĺčka a zopár základných ingrediencií. Môžete si pripraviť vlastné krehké cesto, alebo ušetriť čas a kúpiť ho v Lidli za super cenu.

Jablková ruža

Jablková ruža

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info