0

Šalátové leto

Šaláty sú obľúbeným jedlom najmä v letných mesiacoch. Sú nielen zdravé, ale aj chutné. V dnešnej dobe, keď je čoraz viac v kurze zdravé stravovanie, sú čoraz vyhľadávanejšie, najmä pre svoju rozmanitosť a jednoduchú prípravu. Môžete ich konzumovať kdekoľvek – doma, v záhrade či v reštaurácii. Sú vynikajúcim jedlom, v ktorom dokážete využiť rôzne druhy sezónnej zeleniny či ovocia. Podávajú sa ako príloha k hlavným jedlám, no mnohé aj ako hlavné jedlo v kombinácii s mäsom, rybami, so syrom či s cestovinami. Šaláty obsahujú množstvo vitamínov a minerálov, ktoré majú priaznivé účinky na organizmus človeka. Sú vhodné takmer pre každého, pomáhajú udržiavať zdravý životný štýl a sú aj výborným pomocníkom pri redukčných diétach. Vďaka rôznym druhom dipov a zálievok si môžete pripraviť doma veľa druhov sviežich a farebných šalátov. Čo by ste teraz povedali na zeleninový s avokádom, lososový s mangom alebo cviklový so syrom cottage? Vyskúšajte a žite zdravo a s chuťou!

Zeleninový šalát s avokádom a morčacím mäsom

Lososový šalát s mangom

Šalát z červenej repy so syrom Cottage

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info