0

Silvestrovské pohostenie

Chýba vám nápad na večierkové menu? Pátrate po nenáročnom, ale zároveň originálnom občerstvení? To máte šťastie! V Kuchyni Lidla nájdete recepty, ktoré vám spríjemnia silvestrovskú noc a pritom ich pripravíte už za niekoľko minút. Ako teplé predjedlo odporúčame pečené plátky zemiakov podľa receptu Marcela Ihnačáka. Čo je na ich tak nezvyčajné? Náš kuchár ich podáva spolu s bryndzou, prosciuttom a čerstvou petržlenovou vňaťou. Alebo pripravte zapekané roládky z tortilových placiek. A len 40 minút vám stačí na prípravu pizzových muffiniek. Nech je pre vás posledná noc v roku nezabudnuteľná!

Chrumkavé zemiaky s bryndzou, prosciuttom a petržlenovou vňaťou

Chrumkavé zemiaky s bryndzou, prosciuttom a petržlenovou vňaťou

Zapekané tortillové roládky

Zapekané tortillové roládky

Pizzové muffiny

Pizzové muffiny

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info