0

Sladká exotika

Ohlásila sa vám nečakaná návšteva a potrebujete rýchle sladké prekvapenie? Žiadny problém! Veronika pripravila pre vás tip na jednoduchú sladkú dobrotu, ktorá poteší srdce každého milovníka sladkostí. Zabudnite na overenú nepečenú smotanovú či trasenú tortu a zažiarte touto sladkou exotikou. Jednoducho zamiešate, upečiete, ozdobíte, necháte chvíľku stuhnúť a môžete tento sladký skvost podávať. Keď ho ochutnáte, budete sa cítiť takmer ako na piesočnej pláži pod palmami. Dobrú chuť!

Rýchly koláč s ananásom a orechmi

 

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info