1

Sladká jeseň

Jednou z možností, ako zahnať smútok z končiaceho leta, je pripraviť si skvelý dezert. Čo ponúka Kuchyňa Lidla na zlepšenie nálady z konca prázdnin a odchádzajúcich horúcich dní? Môžete zvoliť úžasný mrkvový koláč s krásnou oranžovou farbou ukrývajúcou sa pod vrstvou sladkej polevy. Sezóna jabĺk je v plnom prúde, upiecť si teda môžete aj poriadny jablkový koláč podľa nášho overeného receptu. Studené jesenné večery vám spríjemní horúca čokoláda s korenistou arómou. Nenechajte si pokaziť náladu zhoršeným počasím – oslaďte si deň skvelým dezertom!

Mrkvový koláč

Mrkvový koláč

Horúca korenistá čokoláda

Horúca korenistá čokoláda

Škoricový koláč s jablkami

Škoricový koláč s jablkami

  • H
    Hosť
    15. september 2014, 16:45

    parada, su to dobroty

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info