0

Slivkobranie!

Prišla slivková sezóna a s ňou nádherné modrofialové plody plné sladkej chuti! Bol by hriech nevyužiť ich v kuchyni v úžasnom koláčiku – a presne to si povedala naša cukrárka Adriana Poláková, ktorá vám tento týždeň predstaví recept na ten najlahodnejší slivkový dezert! Dobre známe kysnuté cesto v sebe skrýva bohatú makovú plnku, zatiaľ čo na jeho povrchu trónia šťavnaté, zrelé slivky. Tento koláčik je ako stvorený na jesenné popoludnia, podávaný so šálkou voňavého čaju alebo kávy. Doprajte si čerstvo upečený koláč a pozvite na návštevu aj známych – určite si ho zamilujú!

Plnený kysnutý koláč

Plnený kysnutý koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info