4

Talianska klasika

Keď je za oknami čoraz chladnejšie, prebúdza sa v nás túžba po horúcom slnku a príjemnejšom počasí. Inšpirujte sa našim talianskym menu, ktoré odpúta vaše zmysly od pochmúrnych jesenných dní a navnadí vám atmosféru Stredomoria.

Polievka so sušenými paradajkami a mascarpone

Polievka so sušenými paradajkami a mascarpone

Bruschetty s mozzarellou

Bruschetty s mozzarellou

Špagety s omáčkou Bolognese

Špagety s omáčkou Bolognese

 • Dárius Major
  24. november 2013, 20:16

  Jojojoj Janka a čo si čakala?! Nepoznáš LIDL? Klasická nútená reklama na nich, miestami až priam buzerácia.

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  21. november 2013, 11:23

  Na začiatku bola veľká reklama, že nás kuchári naučia variť dobre a lacno... Nie je to tak. Zatiaľ je to dokola talianska kuchyňa. Očakávala som súboj receptov českej a slovenskej kuchyne, ktoré sú nám bližšie ako nejaké cudzokrajné. Chýbajú mi naše možno aj zabudnuté vynikajúce recepty. Škoda. Ľudia v domácnostiach musia variť pre rodiny, aby sa nasýtili a nie takéto recepty pre jednorázové použitie a za hodinu je človek opäť hladný.

  Odpovedať
 • kuchynalidla.sk
  20. november 2013, 20:06

  Dobrý deň Jarka, nechajme sa prekvapiť, čo pre nás kuchári ešte vymyslia :-) Ale keďže je Marcel milovník talianskej kuchyne, určite Vás ešte poteší.

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  20. november 2013, 17:03

  ..... vyborne spagety ..... mame radi talianske cestoviny, ale aj pizzu, lasanne .... bude aj recept na lasanne v ramci Kuchyne lidl?

  Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať