0

Cvikla v hlavnej úlohe

Červená repa je charakteristická pre jesenné obdobie, ktorá je mimoriadne prospešná pre naše zdravie a pôsobí zároveň aj ako prevencia pred mnohými ochoreniami. Určite by sme sa jej nemali vyhýbať a mali by sme si ju dopriať v rôznych formách počas celého roka. Pripravíte z nej napríklad chutnú a aromatickú krémovú polievku. Alebo cviklové pesto s vlašskými orechmi - má lahodnú chuť a dodá cestovinám krásnu farbu. Môžete vyskúšať aj šťavnaté bravčové karé podávané s karamelizovanou červenou repou. V Kuchyni Lidli nájdete množstvo overených receptov z červenej repy, z ktorých si aj vy vyberiete svoj obľúbený.

Krém z červenej repy

Krém z červenej repy

Cestoviny s pestom z červenej repy

Cestoviny s pestom z červenej repy

Bravčové karé so šalátom z červenej repy

Bravčové karé so šalátom z červenej repy

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info