0

Voňavá pomarančová torta s orechami!

Pomaranče sú ovocím, ktoré sa nám spája s letom a zároveň aj so zimou. V lete si pochvaľujeme predovšetkým ich osviežujúcu chuť, zatiaľ čo v zime prinášajú do našich domovov sviatočnú atmosféru. Navyše sú surovinou so širokým využitím nielen pri varení, ale aj pečení. Adriana Poláková sa tento týždeň rozhodla spojiť pomaranče, orechy a džem, aby vykúzlila šťavnatú a nadýchanú španielsku tortu. A to všetko bez použitia múky – takže si na nej môžu pochutiť aj tí, ktorí sú alergickí na lepok! Neváhajte a doprajte si túto nezvyčajnú sladkú dobrôtku aj vy!

Španielska pomarančová torta

Španielska pomarančová torta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info