0

Zachrumkajte si!

Zvukov spojených s jedlom je veľa – od mľaskania po sŕkanie. Ale najchutnejší zvuk je predsa len jeden – chrumkanie! A v Kuchyni Lidla chutné jedlá chrumkajú jedna radosť.

Zachrumkajte si aj Vy ! – začni šalátom s chrumkavými orechmi, potom si pochutnajte na chrumkavej grilovanej ciabatte a na koniec sa ponúknite chrumkavými a ešte teplými fánkami. Tak ako, zachrumkáte si s nami?

Fánky

Fánky

Grilované ciabatty s mozzarellou a marinovanou paprikou

Grilované ciabatty s mozzarellou a marinovanou paprikou

Šalát Waldorf

Šalát Waldorf

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info