0

Ako krájať cibuľu?

Keď hovoríme o krájaní cibule, spája sa nám to samozrejme so: slziacimi očami, nepríjemnou skúsenosťou a množstvom práce. Proti slziacim očiam existuje veľa spôsobov – môžeme cibuľu pred krájaním zmraziť, krájať ju pod studenou vodou…dať si do úst zápalku (samozrejme sírou von!). Bez páliacich očí a záplavy sĺz sa nepríjemné pocity spojené s touto úlohou určite znížia. Tentokrát vám Roman ukáže, že krájanie cibule nemusí byť vôbec také ťažké, ba čo viac, môžete ju krájať na niekoľko spôsobov. Postačí ostrý nôž a trochu praxe, aby vám krájanie tejto zeleniny šlo bleskovo! Pozrite sa, ako sa to robí!

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info