0

Ako pripraviť stratené vajce?

Iste ste už nie raz obdivovali v reštaurácii alebo v televízii perfektne pripravené vajcia Benedikt, kde uprostred tuhého bielka nájdete tekutý žĺtok, ktorý sa po prekrojení chutne rozteká. Mnoho ľudí má pocit, že príprava takéhoto vajíčka je úloha pre skúsených kuchárov, na hranici s čiernou mágiou. Roman vám dokáže, že to tak vôbec nemusí byť! Príprava dokonalého strateného vajíčka vám zaberie len pár minút. Keď dáte na jeho rady, určite sa vám to podarí.

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info