0

Avokádo

Toto ovocie pripomínajúce tvarom hrušku je jedným z najhodnotnejších darov prírody! Je bohaté na vitamíny B1, B2, E, D, C a taktiež na karotény a bielkoviny.

Avokádo ideálnym ovocím pre ľudí, ktorí dbajú o svoje zdravie - je bohaté na nenasýtené tuky a omega-3 mastné kyseliny, ktoré podporujú prácu srdca a znižujú cholesterol! Avokádo v sebe skrýva množstvo antioxidantov, ktoré pôsobia omladzujúco!

Ak sa chcete dozvedieť viac, nazrite do našej Encyklopédie ovocia a zeleniny.

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info