0

Pizza z grilu

Skúsili ste už niekedy pizzu z grilu? Ak ešte nie, tak sa inšpirujte nasledujúcimi riadkami a určite ju vyskúšajte!

Pizzu začnite pripravovať tradične - od cesta podľa vášho obľúbeného receptu. Medzitým, ako bude kysnúť, si môžete pripraviť grilovanú zeleninu na oblohu - najlepšie sa hodí baklažán, cuketa a paprika. Cesto po vykysnutí rozdeľte na menšie časti, rozvaľkajte na tenko a obložte – paradajkovým základom, syrom (najlepšie mozarellou), grilovanou zeleninou, tenkými plátkami šunky, olivami. Fantázii sa medze nekladú. Pripravenú pizzu môžete piecť na grile dvomi spôsobmi - priamo na rošte alebo nepriamo na kameni.

Ak pečiete pizzu na rošte, dávajte pozor, aby zospodu neprihorela. Výbornou pomôckou pri príprave pizze je špeciálny kameň, ktorý necháte na rošte najskôr nahriať na vysokú teplotu a potom naň položíte už obloženú pizzu. Ak máte možnosť, pizzu na grile prikryte vekom. O 10 - 15 minút sa môžete tešiť z jej fantastickej chuti a vône.

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info