0

Ako na domáce lístkové cesto?

Cukrárka Veronika Bušová má pre vás tento týždeň v Lidl Cukrárni malý kurz cukrárskeho umenia – ukáže vám, ako sa vyrába práve domáce maslové lístkové cesto! Potom z neho pripraví chrumkavé koláčiky s efektnou mriežkou plnené slivkami a jablkami, ktorých sezóna práve začína. Pri pečení sa koláčiky krásne nafúknu a pri zahryznutí zacítite lístkovú štruktúru domáceho cesta. Takéto dobroty zachutia celej rodine. Môžete si ich zbaliť ako desiatu do práce a najmladším spríjemnia návrat do školy!

Koláčiky z domáceho lístkového cesta

Koláčiky z domáceho lístkového cesta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info