0

Burek na sladko!

Pozrite, ako jednoducho sa pripravuje burek – jedlo, ktoré je veľmi populárne v stredomorskej a arabskej kuchyni. Viac známe je v slanej verzii – s mäsom, zemiakmi alebo tvarohom, ale teraz vás Veronika Bušová presvedčí o tom, že ho možno pripraviť aj v sladkej verzii. Tenučké štrúdľové cesto, ktoré domáci volajú kôra, naplnila višňami. Tento chrumkavý dezert môžete podávať aj ako sladké raňajky na slnkom zaliatej terase. Vylepšiť ho môžete so šodó - omáčkou z dezertného vína alebo pre deti vanilkovým krémom. Prajeme vám dobrú chuť!

Burek s višňami

Burek s višňami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info