0

Červený zamat

Red Velvet – červený zamat je klasika medzi americkými dezertmi! Pozrite si nový videorecept v Lidl Cukrárni a Veronika Bušová vám prezradí, ako dosiahnuť intenzívne červenú tortu, ktorá vás očarí chuťou aj vzhľadom! Zamatovo jemný kakaový korpus, ktorý si dlho zachováva svoju vláčnosť, výborne dopĺňa krém z čerstvého syra. Na ozdobenie Veronika použila hrsť čerstvých ríbezlí, ktoré sa k tortičke hodia farebne a dokonale vyvážia jej chuť.

Torta red velvet

Torta red velvet

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info