0

Cheesecake na každú príležitosť

Ak patríte medzi tých, ktorý obľubujú cheesecaky, máme pre vás v Lidl Cukrárni nový recept na tvarohový cheesecake s jahodami. Kombináciou jemného sušienkového korpusu, nadýchaného tvarohového krému, čokoládovej polevy a čerstvých jahôd vytvoríte ideálny dezert na každú príležitosť. Adriana Poláková opäť pripravila chutný koláč, ktorý poteší chuťové poháriky vaše aj vašich hostí!

Tvarohový cheesecake s jahodami

Tvarohový cheesecake s jahodami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info