0

Chuť kávy

Ak ste milovníkmi kávy a chutných dezertov, máme pre vás dobrú správu. Adriana Poláková tento týždeň v Lidl Cukrárni pripravila vynikajúce kávové rezy so šľahačkou. Dobrou správou je, že koláč nie je náročný na prípravu, takže si s ním poradí aj začiatočník. Cesto plné chrumkavých vlašských orechov je potreté jemným maslovým krémom s výraznou kávovou chuťou. Koláčik je skrytý pod šľahačkovou perinou a dozdobený čokoládovými hoblinkami. Rezy nechajte dôkladne stuhnúť a pozvite kamarátky na kávu.

Kávové rezy so šľahačkou

Kávové rezy so šľahačkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info