0

Chutný dezert v pohári

Dezerty podávané v pohároch, či v miskách sú väčšinou veľmi rýchle a jednoduché, ale napriek tomu môžu pôsobiť rafinovane a slávnostne. A keď ich pripravíte podľa overeného receptu Adriany Polákovej, budú zaručene aj dobre chutiť! Piškótový dezert s gréckym jogurtom a banánmi vás prekvapí lahodnou chuťou a jednoduchou prípravou – veď komu by sa chcelo stále pripravovať komplikované torty a koláče... Domáci banánový puding, piškóty a biely smotanový jogurt – to je kombinácia, ktorej neodolá žiaden maškrtný jazýček a isto si ho obľúbia aj deti!

Nepečený banánovo-piškótový dezert

Nepečený banánovo-piškótový dezert

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info