0

Čokoládový sen

Ste aj vy milovníkmi čokolády? Tak určite musíte vyskúšať nový recept v Lidl Cukrárni. Adriana Poláková pre vás tento týždeň pripravila ríbezľovú roládu ukrytú v našľahanej čokoládovej pene na čokoládovo-orieškovom základe. Roláda v čokoláde je dezert, ktorý nielen výborne chutí, ale aj veľmi dobre vyzerá. Hodí sa na slávnostnú príležitosť a neodolá mu ani jeden maškrtný jazýček. Na túto dobrotu si však počkáte, pretože musí celú noc tuhnúť v chladničke. Môžeme vás ale uistiť, že nebudete ľutovať!

Roláda v čokoláde

Roláda v čokoláde

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info