0

Crème caramel

Určite patrí medzi tie najpopulárnejšie dezerty a svojim vzhľadom a chuťou pripomína francúzsky crème brulle. Karamelový flan je hodvábne jemný španielsky dezert pripravovaný na báze pudingu. Na dne mištičiek sa skrýva karamel, ktorý sa po vyklopení efektne rozleje na tanieri. Veronika Bušová k nemu pripravila aj chrumkavé keksíky s kokosovou príchuťou! Spoznajte tento jednoduchý recept na výnimočný dezert!

Karamelový flan s vanilkovou crumble sušienkou

Karamelový flan s vanilkovou crumble sušienkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info