0

Dezert ako prípitok

Ak si lámete hlavu nad tým, aký dezert podávať na silvestrovskú oslavu, v Lidl Cukrárni máme pre vás skvelý tip - dezert v poháriku. Veronika má pre vás chutný recept na vanilkovú panna cottu s malinami a želé zo šumivého vína. Nepečený dezert je jednoduchý a časovo nenáročný. Kým tuhne, vy sa môžete venovať ostatným prípravám. Takýmto dezertom si každý fanúšik sladkostí – určite rád pripije na sladký nový rok!

Panna cotta s malinami a šampanským želé

Panna cotta s malinami a šampanským želé

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info