0

Dezert bez pečenia

Po výdatnom maratóne vianočného pečenia je na čase pripraviť si na oslavu posledného dňa v roku niečo jednoduché. Urobte to ako Adriana Poláková – pripravte svojim hosťom jednoduchú, rýchlu a najmä nebezpečne chutnú nepečenú roládu s kokosom. Suroviny na ňu má každá dobrá gazdinka vždy v špajzi. Ale ak sa vám náhodou minuli počas vianočného pečenia, môžete si po ne zabehnúť do Lidla.

Nepečená kokosová roláda

Nepečená kokosová roláda

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info