0

Dezert v talianskom štýle

Jahodová sezóna už klope na dvere. Ak ste z tohto vynikajúceho ovocia ešte nepripravili žiadny dezert, určite sa inšpirujte najnovším receptom od Adriany Polákovej v Lidl Cukrárni. Na prípravu nepečenej jahodovej rolády budete potrebovať iba dlhé piškóty, lahodný smotanový krém s mascarpone a bielou čokoládou a samozrejme - voňavé čerstvé jahody. Potešte vašich hostí a pripravte im tento ľahučký dezert s nádychom leta!

Nepečená jahodová roláda

Nepečená jahodová roláda

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info