0

Dezerty s tvarohom

Tvaroh sa v kuchyni používa veľmi často do slaných jedál aj dezertov. A práve o sladkých koláčikoch, v ktorých má tvaroh nezameniteľnú úlohu, bude reč v nasledujúcich riadkoch. Kuchyňa Lidla pre vás totiž vybrala tri najlepšie tvarohové koláčiky, ktoré si určite zamilujete! Prvým je netypická hroznovo-tvarohová torta z dielne našej cukrárky Adriany Polákovej. Vyskúšať však môžete aj jej recept na čokoládovú tortu s tvarohom a lesným ovocím. A ak by sa vám málilo, ochutnajte aj malé tvarohové koláčiky s čučoriedkami... Nech žije tvaroh na sladko!

Tvarohovo-čokoládová torta s ovocím

Tvarohovo-čokoládová torta s ovocím

Hroznová torta s tvarohom

Hroznová torta s tvarohom

Koláčiky s tvarohom a čučoriedkami

Koláčiky s tvarohom a čučoriedkami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info