0

Fantastický mandľový koláč

Ak chcete pripraviť jednoduchý, chutný a očiam lahodiaci koláčik, nechajte sa inšpirovať novým receptom Adriany Polákovej. Základ tvorí chladené krehké cesto, ktoré stačí len vybrať z obalu a rozprestrieť do formy. Na cesto potom nalejte jemnú mandľovú plnku, ktorá sa skladá iba z 3 surovín. Šťavnatosť tomuto koláčiku dodajú zavárané višne. Na záver ho dozdobte kvetinkami z višní a mandľových lupienkov.

Mandľovo – višňový koláč s kvetinkami

Mandľovo – višňový koláč s kvetinkami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info