2

Hostina pre gurmána!

Nič nezlepší náladu tak, ako chutné teplé jedlo. Jedine, žeby tie jedlá boli tri (samozrejme vrátane dezertu) – v takom prípade máte dobrú náladu zaručenú na celý deň! Dokonalé menu sa skladá zo syrovej polievky, zapekanej cukiny s pikantnou, telo-rozpaľujúcou plnkou a horúceho churros v lepkavej čokoládovej poleve. Kto by sa neusmieval už len pri pomyslení na takúto hostinu?

Syrová polievka s hriankami

Plnená cuketa

Španielske šišky s čokoládovým krémom

 • H
  Hosť
  27. september 2013, 01:35

  tie spanielske sisky, su zname pod ako churros.

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  18. september 2013, 09:42

  je to super rýchle jedlo,sýte a ľahko pripravené

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info