0

Hrušky so sladkým pudingom

Ovocie je neoddeliteľnou súčasťou letného obdobia. To síce pomaly už končí, ale práve začína obdobie zberu hrušiek. Nemusíte ich len zavárať alebo z nich pripravovať džemy. Upečte z nich úžasný dezert! Napríklad zapekané hrušky v krehkom maslovom ceste podľa receptu Adriany Polákovej. Hrušky môžete servírovať s pudingom, ktorý bude hotový raz-dva alebo k nim môžete vyčarovať pravý a neodolateľný vanilkový crème pâtissière. Videorecept s podrobným postupom nájdete v Lidl Cukrárni.

Zapekané hrušky s vanilkovým pudingom

Zapekané hrušky s vanilkovým pudingom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info