0

Jar v kuchyni

Podľa kalendára prebrala vládu nad ročnými obdobiami jar. Príroda sa pomaličky prebúdza k životu, ale mnohých z nás však možno trápi jarná únava. Mali by sme preto trochu odľahčiť náš jedálny lístok a nahradiť ťažké, mastné a sýte jedlá zeleninou, rybami a chudým mäsom. Na stránke Kuchyne Lidla sme pre vás pripravili hneď 3 skvelé jarné recepty. Dobrú chuť!

Šalát s balkánskym syrom a vajíčkom

Šalát s balkánskym syrom a vajíčkom

Špenátová polievka so syrom feta

Špenátová polievka so syrom feta

Restovaný losos so zeleninou

Restovaný losos so zeleninou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info