1

Jednoduchá jablková pochúťka

Hľadáte rýchle a jednoduché, ale zároveň chutné maškrty, na ktorých by si všetci pochutili? Adriana Poláková pozná niekoľko receptov na koláče, ktoré bez problémov pripravia aj cukrárski začiatočníci. Jedným z nich sú taštičky z lístkového cesta naplnené jablkovou plnkou so štipkou voňavej škorice. Adriana vám vo videorecepte tiež ukáže, ako môžete taštičky efektne dozdobiť.

Jablkové taštičky

Jablkové taštičky

  • H
    Hosť
    24. február 2016, 23:28

    malo sladke... skoro vôbec listkove cesto nema ziadnu chut a plnka to aj tak nevynahradila :(

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info