0

Koláčiky s lesným ovocím

Obľúbené ovocné koláče

S prichádzajúcou jeseňou sa skončila sezóna drobného lesného ovocia – to však neznamená, že sa musíte vzdať obľúbených ovocných koláčov. Vďaka mrazenému ovociu si môžete pripomenúť teplé popoludnie strávená v záhrade. Inšpirujte sa našimi receptami a spríjemnite sebe aj svojim blízkym dlhé jesenné večery. Ak máte radi koláče, ktorých príprava nie je náročná, vyskúšajte jednoduchý koláčik zo špaldovej múky. Plnený je tvarohom a lesným ovocím. Koláčik stačí pred servírovaním dozdobiť pomocou práškového cukru a kúska záclony so vzorom. Bude tak pastvou aj pre vaše oči! Ďalším tipom je časovo nenáročný koláč, na ktorý budete potrebovať len zopár základných surovín. Koláčik je pripravený už za 30 minút a zaručene si na ňom pochutia malí aj veľkí maškrtníci. Ak patríte medzi milovníkov palaciniek, vyskúšajte palacinky zo špaldovej múky plnené lahodným medovým mascarpone a malinovou omáčkou. Prajeme vám dobrú chuť.

Jednoduchý ovocný koláč

Jednoduchý ovocný koláč

Tvarohový koláč zo špaldovej múky

Tvarohový koláč zo špaldovej múky

Plnené špaldové palacinky

Plnené špaldové palacinky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info