0

Krémové leto

Život je najsladší v lete. Prečo si čakanie na pohodové dovolenkové chvíle neskrátiť sladkým maškrtením? Vyskúšajte si teraz v kuchyni pripraviť čokoládovú tortu s mascarpone a čučoriedkami podľa Veroniky. Dokonca je bez múky. Mascarpone je čoraz obľúbenejšie aj v našich končinách. Tento krémový syr je ako stvorený na prípravu lahodných krémov. Svoje miesto však má aj v slanej kuchyni. Pochádza z talianskej Lombardie. Vyrába sa zo smotany pôsobením kyseliny vínnej bez odobratia srvátky. Za lahodnú chuť vďačí vysokému obsahu tuku. Mascarpone krém sa skvele hodí k čerstvému ovociu, na torty či do nepečených dezertov, ako je napríklad aj chýrne tiramisu. No dosť bolo ospevovania! Radšej raz skúsiť, ako dvakrát počuť. Využite svoje šikovné ruky a čím skôr sa pustite do prípravy Veronikinho sladkého umeleckého diela.

Čokoládová torta s mascarpone krémom a čučoriedkami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info